Yalnız Gezegen

welcome

Siz Buraya Daha Önce De Gelmiştiniz. Tabii Gelmiştiniz Ya... Tabii. Ben Gördüğüm Yüzü Asla Unutmam. Buraya Gelin De Elinizi Sıkayım! Bir Şey Söyleyeyim Mi? Sizin Yüzünüzü Bile Görmeden, Yürüyüşünüzden Tanıdım. Castle Rock'a Dönmek Için Bundan Daha Iyi Bir Gün Seçemezdiniz.

Scorpions'la birlikte yedi gün dershane


Sanırım asla düzenli blog tutan insanlardan biri olamayacağım ben. Küçükken de günlük tutmaya özenirdim. Günü gününe yazamadım hiç, o yüzden hep yalan oldu o günlükler:) bir şekilde dürtülmeden, yazmaktan bahsedilmeden de gaza gelip yazı yazmıyorum. Aslında gaza geliyorum zaman zaman fakat üşeniyorum. Evet hayat tarzım bu benim:)

Scorpions son derece tatlı biçimde "There's no one like you" derken ben şubat ayında Ankara'nın bu kadar sıcak olabileceğine inanamıyorum. Ve bu durumun Scorpions'la hiç ilgisi yok daha güzeli. Bu aralar hayatımda iyi şeyler oluyor sevgili gezegen. Bazen bütün kötü şeyler üst üste gelir ya, bazen de bütün iyi şeyler üst üste geliyorlar.

Bu ara nazar değmesin, çok mutluyum. Üzerimde anlamsız bir neşe hal, tahammül edilmez bir enerji. Nesibe Aydın dershaneyi yedi güne çıkardı, bakalım bu enerjim ne olacak ama mutluyum yine de. Daim olsun bu hal diyelim, bitsin bu yazı da:)

0 yorum: