Yalnız Gezegen

welcome

Siz Buraya Daha Önce De Gelmiştiniz. Tabii Gelmiştiniz Ya... Tabii. Ben Gördüğüm Yüzü Asla Unutmam. Buraya Gelin De Elinizi Sıkayım! Bir Şey Söyleyeyim Mi? Sizin Yüzünüzü Bile Görmeden, Yürüyüşünüzden Tanıdım. Castle Rock'a Dönmek Için Bundan Daha Iyi Bir Gün Seçemezdiniz.

Bu ara böyle


Bugün dershaneden eve dönmek için dolmuşa doğru yürüyordum. Yol üstünde gördüğüm mağazanın vitrinindeki mankenin üstündeki kıyafeti görünce ise az daha düşüyordum. Önce mağazayı tanımlayalım: Mağazanın vitrininde çılgınca büyüklükte Her şey 1 TL, Her şey 5 TL ve Her şey 10 TL tipi yazılar var. Her şeyin fiyatı farklı olduğuna göre nasıl her şey diye bir genelleme yaptığımızı anlamıyorum. Neyse mağazanın satış ürünleri de genellikle kör stilistlerce çizildiğine inandığım garip tekstil ürünleri var. Bugün vitrininde mankenin üstünde duran kıyafet ise hepsine perfect çeker bence. Deri görünümlü, önü çapraz bağlı bir büstiyer ve deri görünümlü bir pantolon. Ucuz giyinmek isteyen sahne sanatçısı gotikler için. Duyurulur :)

Artık biraz daha yağmur yağarsa ve hava bu griliği korursa bunalıma gireceğim. İnsanlar İskandinavya'da nasıl mutlu yaşayabiliyorlar lan acaba?

Hayatımda ilk defa bir matematik sınavından korkmuyorum. Onlarca yazılıdan korktuktan sonra korkmadığım matematik sınavının ÖSS olması ayrı güzel. Yapacağım gibi geliyor, hadi bakalım.

Babalar Günü geliyor. En azından haziranda burada olacak babam. Biraz geç de olsa aylar sonra babalar gününü yüz yüze kutlayabilmek güzel bir düşünce.

2 yorum:

noir dedi ki...

dilerim yaparsın dina ^^
başarılar diliyorum ben şimdiden *.*

Dina dedi ki...

teşekkür ederim canım, senin için de geçerli aynı güzel dilekler (: